TORO SUSHI

Restauracja Toro Sushi Gocław oferuje dania kuchni japońskiej, kierując się zasadą, że świeżość i prostota to najważniejsze zasady doskonałych smaków. Eleganckie i subtelne kompozycje smakowe docenią zarówno wielbiciele azjatyckich specjałów, jak i osoby, które chcą skosztować nowych, nieznanych dań.

W menu restauracji króluje sushi, przygotowywane przez profesjonalnych sushimasterów, z najlepszych jakościowo składników. Oprócz sushi w karcie znajdziemy także bogaty wybór wykwintnych przystawek, gorące, aromatyczne zupy oraz wyśmienite dania główne, będące rozkoszą zarówno dla podniebienia, jak i dla oczu.

 

WSPANIAŁY SMAK JAPOŃSKIEJ KUCHNI

Toro Sushi Gocław to bogactwo orientalnych smaków, przyrządzanych z najwyższą starannością, z najlepszych gatunkowo produktów. Potrawy przygotowane są bezpośrednio przed podaniem, w tradycyjny sposób, z którego słynie japońska kuchnia.

Krewetki w tempurze albo marynowane plastry łososia mogą być wstępem do pysznej i zdrowej, orientalnej uczty. Zupa Wan Tang z delikatnymi pierożkami, a następnie Lapis Daging czyli rozpływająca się w ustach wołowina po indonezyjsku to doskonały sposób na pożywny, dwudaniowy obiad.

Wieczór z ulubionym filmem będzie jeszcze przyjemniejszy, jeśli towarzyszyć mu będzie zestaw Grill Set lub Supreme Set.